Sayaç
Acana Ranchlands Kırmızı Etli Tahılsız Köpek Maması 11,4 Kg
Acana Ranchlands Kırmızı Etli Tahılsız Köpek Maması 11,4 Kg

Acana Ranchlands Kırmızı Etli Tahılsız Köpek Maması 11,4 Kg (ARNCH114)

Marka : Diğer

Fiyatları görebilmek için bayi girişi yapmalısınız.

Barkod : 064992543112
SKT: 10/2019
RANCHLANDS   TÜM IRKLAR VE YAŞAM EVRELERİ İÇİN

Alberta nın geniş ve bereketli çiftliklerinden ilhamını alan ACANA Ranchlands batı Kanada nın çiftliklerinde yetişen et ve serbest avlanan balık da dahil eşsiz yöresel içerikler sunmaktadır.

Hepsi WholePrey? oranlarında teslim edilen taze Angus sığırı, çayırda-beslenen kuzu, Yorkshire domuzu ve ova bizonu ile serbest avlanan bütün sudak balığı ile dolu olan ACANA Ranchlands den fayda ve lezzet fışkırmaktadır.

Her yerde güvenilen, sınırlı karbonhidrat ve zengin protein içeriğine sahip ACANA tüm ırk ve yaşlarda en üst kondisyon seviyesini sağlamaktadır. İçeriklerimizi okuyun, siz de bize hak vereceksiniz.

KANADA NIN EN İYİ VE EN TAZE İÇERİKLERİ

ACANA Ranchlands bildiğimiz ve güvendiğimiz insanlar tarafından yetiştirilen ya da avlanan, 'insan tüketimine uygun' olarak addedilen ve her gün ödüllü NorthStar® mutfaklarımıza taze olarak teslim edilen benzersiz yöresel içerikleri bir arada sunmaktadır.

Taze angus sığırı (%8), Çayırda beslenmiş çiğ kuzu eti (%7), Taze yorkshire domuzu (%7), Sığır eti (%7), Kuzu eti (%7), Domuz eti (%7), Bütün yeşil bezelye, Bütün kırmızı mercimek, Bütün garbanzo nohutu, sığır yağı (%5), Taze sığır ciğeri (%4), Taze domuz ciğeri (%4), Taze bizon (%4), Taze serbest avlanmış Sudak Balığı balığı (%4), Bütün yeşil mercimek, Bütün barbunya fasülyesi, Bütün sarı bezelye, Güneşte kurutulmuş yonca, Taze sığır böbreği (%2), Kömür balığı yağı (%2), Mercimek lifi, Kurutulmuş sığır kıkırdağı (%1), Çiğ kuzu işkembesi (%1), Kurtulmuş esmer su yosunu, Taze kabak, Taze bal kabağı, Taze yaban havucu, Taze yeşil kıvırcık lahana, Taze ıspanak, Taze hardal yeşilliği, Taze şalgam, Taze havuç, Taze kırmızı lezzetli elma, Taze barlett armudu, dondurularak-kurutulmuş ciğer (sığır, kuzu, domuz) (%0.1), Taze kızılcık, Taze yaban mersini, Radika kökü, Zerdeçal kökü, Devedikeni, Dulavraotu kökü, Lavanta, Hatmi kökü, Kuşburnu.

ANALİZ DEĞERLERİ

Ham protein (min.)35 %Ham yağ (min.)17 %Ham kül (maks.)8.5 %Ham lif (maks.)6 %Nem (maks.)12 %Kalsiyum (min.)1.8 %Fosfor (min.)1.3 %Omega-6 yağ asitleri (min.)2 %Omega-3 yağ asitleri (min.)1 %DHA (min.)0.2 %EPA (min.)0.2 %Glukozamin (min.)600 mg/kgKondroitin sülfat (min.)800 mg/kg

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR