Sayaç
Animonda Gran Carno Junior Sığır Etli ve Hindi Yürekli Yavru Köpek Konservesi 400 gr 1 ADET
Animonda Gran Carno Junior Sığır Etli ve Hindi Yürekli Yavru Köpek Konservesi 400 gr 1 ADET

Animonda Gran Carno Junior Sığır Etli ve Hindi Yürekli Yavru Köpek Konservesi 400 gr 1 ADET (GRN2876)

Marka : Animonda

Fiyatları görebilmek için bayi girişi yapmalısınız.

Barkod : 40177218272876

Ürün Detayları

Animonda Gran Carno Sığır Etli ve Hindi Yürekli Yavru Köpek Maması 400 GR

Her Irka Uygun

Yavru köpeklerin büyüme dönemleri için ihtiyaç duyduğu protein ve vitaminlerin takviye edilmesi için hazırlanmış Animonda yavru köpek maması, her ırk yavru köpek için uygundur. Her ırktan yavru köpeğiniz için oldukça sağlıklı bir mamadır.


Konserve Mama

Yavru köpeklerin sindirim sistemlerinin yetişkin köpekler kadar gelişmediği göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Konserve mama yavru köpeğinizin vücudunun ihtiyaç duyduğu suyu almasını sağlar. Ayrıca mamanın konserve formunda olması mama içerisinde bulunan vitamin ve minerallerin daha kolay emilimini sağlar.


Yüksek Protein

Yavru köpeklerin büyüme dönemlerinde protein ağırlıklı beslenmeleri gereksinimleri düşünülerek üretilmiştir. Büyüme döneminde olan yavru köpeğinizi protein açısından destekler, hızlı ve sağlıklı büyümesini sağlar.


Tamamen Doğal

Yavru köpeğinizin vücudunun yapay ürünlerin zararlı etkilerini bertaraf edemeyeceği ve vücudunun yorulacağı düşünülerek kullanılan her ürün hem tamamen doğal hem de taze olarak seçilmiştir. Herhangi bir koruyucu ve renklendirici içermez.


Vitamin Deposu

Köpeğinizin büyüme döneminde ihtiyaç duyabileceği vitaminler açısından zengindir. Vitamin yönünden zengin içeriği sayesinde köpeğinizin bağışıklık sistemi arttırılır ve hastalıklara karşı dirençli hale gelir.


Mutlu Köpekler

Protein ve vitamin deposu olan Animonda köpek maması tüm faydalı içeriğinin yanı sıra hindi ve sığır etkisi bulundurmasından dolayı köpeğinizin lezzetle ve severek tüketeceği bir mama olacak şekilde tasarlanmıştır. Yavru köpeğiniz sevdiği tatlar ile ihtiyaç duyduğu besinleri alırken aynı zamanda mutlu olacaktır.

 

İçindekiler:
Sığır eti (%84), hindi yüreği (%14), mineraller.
Analitik bileşenleri:
Protein (%10,5), Yağ (%7), ham selüloz (%0,4), ham kül (%2), nem (%79).

Besinsel ilaveler (kg):
Vitamin D3 200 IU
E2 0,2 mg
E5 1,5 mg
E6 10 mg

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR