Sayaç
Proline Kuzu Etli&Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg
Proline Kuzu Etli&Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg

Proline Kuzu Etli&Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg (PRO0047)

Marka : Proline

Fiyatları görebilmek için bayi girişi yapmalısınız.

Barkod : 8698995010047

Proline Kuzu Etli&Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg

Büyüme dönemini tamamlamış 1 yaşın üstündeki köpeklerin ihtiyaç duydukları tüm besin madde lerini dengeli ve eksiksiz olarak karşılayacak şekilde formüle edilmiştir.

İçerdiği yüksek düzeydeki antioksidan A,D,E ve C vitaminleri ile hücresel tahribatı azaltarak yaşlanmayı geciktirir ve bağışıklık sisteminin sağlıklı ve güçlü olmasını desteklerken hücresel tahribatı önleyerek her koşulda ergin köpeğin vücut dokularına direnç kazandırır.

Yüksek düzeydeki metabolize olabilir enerjisi ile mide ve sindirim sistemini yormadan ergin bir köpeğin ihtiyaç duyduğu bütün besin maddelerini eksiksiz olarak almasını garanti eder.

Dengeli aminoasit profili ile ergin köpeğin protein ihtiyacını tam olarak karşılar. Yüksek kalitedeki protein kaynakları İle kolay sindirilebilirlik ve emilebilirlikle üstün bir beslenme sağlar.

Sağlıklı, gür ve parlak bir tüy ve deri yapısı oluşturur. Beyin fonksiyonlarına ve zeka gelişimine katkıda bulunur. Eklemlerin esnek ve dayanıklı olmasını sağlar. Bazı önemli hormonların üretilmesine yardımcı olur.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR