Sayaç
Reflex Plus Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 15 kg
Reflex Plus Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 15 kg

Reflex Plus Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 15 kg (RFP03582)

Fiyatları görebilmek için bayi girişi yapmalısınız.

Barkod : 8698995003582

Reflex Plus Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 15 kg

 

12 aylıktan büyük, tüm ırklara uygun tam ve dengeli formüle edilmiş, kuzulu & pirinçli, süper premium kuru kedi mamasıdır.

 

İÇİNDEKİLER: İşlenmiş kuzu proteini, İşlenmiş hayvansal protein, Mısır, Tavuk yağı, Pirinç, Şeker pancarı, Ciğer aroması, Vitaminler, ve Mineraller, Keten tohumu, Ksilo-Oligosakkarit, Bira mayası, Tuz, Yucca schidigera, Koruyucular - Antioksidanlar.

 

MİNERALLER: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Demir, Selenyum.

 

VİTAMİNLER: Vit. A, Vit. D, Vit. E, Vit. C, Vit. B1 - B2 - B3 (Niasin) - B6 - B12 - B7 (Biotin) - B9 (Folik Asit), Vit. K, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.

 

 

BESİN DEĞERLERİ

 

 

BESİN DEĞERLERİ BESLEYİCİ İLAVELER

 

Ham Protein

%32

Vitamin A (E672)

18000 IU/kg

Ham Yağ

%14

Vitamin D3(E671)

1500 IU/kg

Ham Kül 

%8

Vitamin E (3A700)

200 mg/kg

Ham Selüloz ( Lif )

%2,5

Vitamin C (Stay C)

200 mg/kg

 

 

Taurin

1500 mg/kh

 

BESLEME ÖNERİLERİ ve UYARILAR: Günlük verilecek mama miktarı, dış ortam sıcaklığı, kedinizin yaşam şartları (ev içinde/dışında), karakterine ve aktivitesine bağlı olarak değişebilir. Kedinizin ideal ağırlığında olabilmesi için mama miktarının tartılarak verilmesi önemlidir. Verilecek mama miktarının doğru ayarlanmasında, kedinizin iştah durumunun, görünümünün ve dışkısının değerlendirilmesi yardımcı olacaktır. Bir mamadan diğerine geçiş, aşamalı olarak her iki mamanın küçük miktarlarının karıştırıldıktan sonra bir hafta boyunca verilmesi yolu ile yapılmalıdır. Mama kabının yanında daima temiz ve taze su bulundurunuz. Suyu temiz bile görünse en az günde bir kez değiştiriniz. Ürünü kuru ve serin bir yerde saklayınız ve her kullanımdan sonra ambalajın iyice kapatıldığından emin olunuz.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR