Sayaç
Reflex Plus Urinary Tavuklu Kedi Maması 15 kg
Reflex Plus Urinary Tavuklu Kedi Maması 15 kg

Reflex Plus Urinary Tavuklu Kedi Maması 15 kg (RFP27403)

Fiyatları görebilmek için bayi girişi yapmalısınız.

Barkod : 8698995027403

Reflex Plus Urinary Tavuklu Kedi Maması 15 kg

 

İÇİNDEKİLER: Hidrolize Tavuk Proteini, Mısır, Pirinç, Tavuk Yağı, Psyllium Lifi, Şeker Kamışı Lifi, Şeker Pancarı Posası, Ciğer Aroması, Vitamin ve Mineraller, Dl-methionine, Bira Mayası, Keten Tohumu,  Ksilo Oligosakkarit, Tuz, L-Karnitin, Yukka Shidigera, Doğal Koruyucular ve Antioksidanlar.

 

MİNERALLER: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İodine, Çinko, Bakır, Demir, Selenyum.

 

VİTAMİNLER: Vit. A, Vit. D, Vit. C, Vit. B1 - B2 - B3 (Niasin) - B6 - B12 - B7 (Biotin) - B9 (Folik Asit), Vit.k, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.

 

 

BESİN DEĞERLERİ

 

 

BESİN DEĞERLERİ BESLEYİCİ İLAVELER

 

Ham Protein

%34

Vitamin A (E672)

18000 IU/kg

Ham Yağ

%14

Vitamin D3(E671)

1500 IU/kg

Ham Kül 

%7

Vitamin E (3A700)

200 mg/kg

Ham Selüloz ( Lif )

%4

Vitamin C (Stay C)

200 mg/kg

 

 

Taurin

1500 mg/kg

 

BESLEME ÖNERİLERİ ve UYARILAR: Kedinizin ağırlığına (kg) ve siluetine (A- Zayıf, B- Normal, C-Fazla Kilolu) göre önerilen günlük beslenme miktarları (gram/gün) için tabloya bakınız. • Günlük verilecek mama miktarı, dış ortam sıcaklığı, kedinizin yaşam şartları (ev içinde/dışında), karakterine ve aktivitesine bağlı olarak değişebilir. • Kedinizin ideal ağırlığında olabilmesi için mama miktarının tartılarak verilmesi önemlidir. • Verilecek mama miktarının doğru ayarlanmasında, kedinizin iştah durumunun, görünümünün ve dışkısının değerlendirilmesi yardımcı olacaktır. • Bir mamadan diğerine geçiş, aşamalı olarak her iki mamanın küçük miktarlarının karıştırıldıktan sonra bir hafta boyunca verilmesi yolu ile yapılmalıdır. • Mama kabının yanında daima temiz ve taze su bulundurunuz. Suyu temiz bile görünse en az günde bir kez değiştiriniz. • Ürünü kuru ve serin bir yerde saklayınız ve her kullanımdan sonra ambalajın iyice kapatıldığından emin olunuz. • Üretim tarihi & tavsiye edilen tüketim tarihi, parti kodu ve fabrika onay numarasını paketin üzerinde görebilirsiniz. Depolama ömrü üretim tarihinden itibaren 18 aydır.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR