Sayaç
Royal Canin BabyCat Kedi Maması 4 kg
Royal Canin BabyCat Kedi Maması 4 kg

Royal Canin BabyCat Kedi Maması 4 kg (3182550707329)

Fiyatları görebilmek için bayi girişi yapmalısınız.

Barkod : 3182550707329
BABYCAT 34
1 aydan 4 aya kadar
1.dönem yavru kediler için
 
- Doğal savunmanın oluşması
Antikor üretimini arttırmak için patentli sinerjik antioksidant kompleks (vitamin E&C, taurin,lutein) ve mannan-oligo-sakkaritler.
 
- Katı mamaya geçişi kolaylaştıran çok ufak ve kolay nemlendirilebilen taneler.
Yumuşak dokusu ile yavru kedinin süt dişlerine uygundur.
 
- Yaşam fonksiyonlarının desteklenmesi için özel besin kompleksi;
taurin, esansiyel yağ asitleri(EPA/DHA), vitaminler ve L-karnitin.
 
- Arttırılmış sindirim güvenliği
Bağırsaklarda fermente atık içeriğinin azalmasını sağlayan sindirilebilirliği yüksek proteinler, frukto-oligo-sakkaritler, pancar posası ve EPA/DHA.
 
Mamaların şekli ve yumuşak yapısı (kolayca ıslanabilir) özellikle genç yavruların süt dişleri için uygundur. İçerdiği özel bitkisel ve mineral kaynaklı hammaddelerce maksimum sindirim güvenliği elde edilir. İçerdiği Mannan-oligo-sakkaritler (MOS), vitamin E, C ve taurin, bağışıklığının zayıf olduğu bu dönemde yavru kedinizin savunma sisteminin kuvvetlenmesine yardım etmektedir. Yavru kedilerin en yoğun gelişme evresini geçirdiği 1-4 aylık arası periyod çok önemli olup, 3 nedenden dolayı henüz olgunlaşmamış olan genç yavruları korumaktadır.
 
* Yavrular laktozu (süt şekeri) sindirme yeteneklerini yavaş yavaş kaybederler.
* Yavrular bağışıklık sistemleri tamamen fonksiyonel olmadan önce annelerinden aldıkları bağışıklığı yavaş yavaş kaybederler.
* Yavruların süt dişleri 2- 3. haftalarda görülmeye başlayıp, kalıcı dişleri 4. aydan sonra çıkmaya başlar. BabyCat 34 yavru kedinizi her 3 koşulda desteklemektedir.
 
Mama İçeriği ;
Kurutulmuş kümes hayvanları eti, kümes hayvanları yağı, soya protein izolatı, pirinç, mısır unu, kurutulmuş kümes hayvanları karaciğeri, bitkisel lifler, mineraller, maya, pancar küspesi, bitkisel yağ, balık yağı, frukto oligo sakkaritler, yumurta tozu, iz elementler (şelat iz elementleri), mannan olİgo sakkaritler, taurin, vitaminler, kadife çiçeği özü.
3182550707329
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR