Sayaç
Royal Canin Chihuahua Puppy Yavru Köpek Maması 1,5 kg
Royal Canin Chihuahua Puppy Yavru Köpek Maması 1,5 kg

Royal Canin Chihuahua Puppy Yavru Köpek Maması 1,5 kg (22544)

Fiyatları görebilmek için bayi girişi yapmalısınız.

Barkod : 3182550722544

 

Royal Canin Chihuahua Puppy Yavru Köpek Maması

Chihuahua Junior; bağışıklık sisteminin, hassas kemiklerin, deri ve tüylerin ve gastrointestinal sistemin optimal gelişimini desteklerken mama tanesinin özel tasarımı lezzetini artırır ve çiğnemeyi teşvik ederek ağız sağlığını destekler.8 haftalık ila 8 aylık safkan Chihuahua yavruları için özel olarak tasarlanmıştır. Özel hazırlanmış blok tasarımlı mama tanesi dişleri fırçalar ve ağız sağlığını destekler. Zor beğenen köpeklerin iştahını açar, dışkıyı ve dışkı kokusunu azaltır, Chihuahua yavrusunun hassas bağışıklık sistemini destekler.

YARARLARI

Bağışıklık Sistemine Desteği

Büyüme, köpeğinizin hayatındaki en önemli süreçlerden biridir: Bu dönem büyük değişimlerin, keşiflerin ve ilklerin dönemidir. Bu önemli süreç boyunca, yavru köpeğin bağışıklık sistemi yavaş yavaş güçlenir. Chihuahua Junior, patentli antioksidan kompleksi ve E Vitamini içeriği sayesinde yavru köpeğinizin doğal savunma sistemini destekler. *Fransa, patent No EP1146870

Yüksek Lezzetlilik

Chihuahua Junior, içeriğindeki üç faktörün bileşimi sayesinde Chihuahua’nın iştahını tatmin eder: özel tasarlanmış mama tanesi, boyutu ve şekli, özel formülü ve seçilmiş aromaları.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR