Sayaç
Royal Canin Sterilised Gravy Kısırlaştırılmış Kedi Yaş Maması 85 gr 12 Adet
Royal Canin Sterilised Gravy Kısırlaştırılmış Kedi Yaş Maması 85 gr 12 Adet

Royal Canin Sterilised Gravy Kısırlaştırılmış Kedi Yaş Maması 85 gr 12 Adet (113011)

Fiyatları görebilmek için bayi girişi yapmalısınız.

Barkod : 9003579311301

Royal Canin Sterilised Gravy Kısırlaştırılmış Kedi Yaş Maması

Kısırlaştırılmış kediler, kısırlaştırılmamış kedilerden farklı gereksinimlere sahiptir. İşte bu nedenle Royal Canin Sterilised Gravy, kısırlaştırılmış yetişkin kedinizin beslenme ihtiyaçları dikkate alınarak özel formüle edilmiştir.

Kontrollü enerji içeriği ve yeterli düzeyde yağ ile Royal Canin Sterilised Gravy, özellikle yeterli günlük öğünler olarak sunulduğunda, kedinizin aşırı kilo alma olasılığını düşürür.

Royal Canin Sterilised Gravy, genel sağlıklarını korumak için ihtiyaç duydukları besinleri tüketmelerini sağlamak amacıyla, yetişkin kedilerin içgüdüsel olarak tercih ettiği en uygun beslenme profilini sunmak için formüle edilmiştir.

Royal Canin Sterilised Gravy ayrıca, kedinizin üriner sistem sağlığını desteklemeye yardımcı olan dikkatle belirlenmiş bir mineral dengesine de sahiptir.

Her kedinin farklı tercihlerine hitap etmek için Royal Canin Sterilised Gravy, gravy ve jelly yaş mama olarak veya lezzetli ve gevrek kuru mama olarak da mevcuttur.

Karıştırarak besleme yaparken, kedinizin uygun miktarda yaş ve kuru mama alıp maksimum faydayı elde ettiğinden emin olmak için besleme kılavuzumuzu uygulayın.

Yararları

İdeal kilo

Kısırlaştırılmış kedilerin ideal kilosunu korumaya yardımcı olur.

Sağlıklı üriner sistem

Sağlıklı bir üriner sistemi desteklemeye yardımcı olur.

İçgüdüsel tercih

Yetişkin kedilerin içgüdüsel olarak tercih ettiği ideal beslenme profiline uygun şekilde formüle edilmiştir.

İçindekiler

Bileşim: et ve hayvansal türevler, tahıllar, bitkisel orjinli türevler, mineraller, bitkisel protein ekstratları, çeşitli şekerler.

İlaveler (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin D3: 90 IU, E1 (Demir): 3 mg, E2 (İyot): 0,21 mg, E4 (Bakır): 1,6 mg, E5 (Manganez): 0,9 mg, E6 (Çinko): 9 mg - Teknolojik ilaveler: Sedimanter kökenli klinoptilolit: 0,2 g.

Analitik bileşenleri: Protein: %9 - Yağ: %2,6 - Kül: %1,3 - Diyetsel lif: %1,8 - Nem: %81.

Beslenme talimati: tabloya bakın. Parti kodu, tescil numarası ve son kullanma tarihi için, ambalajın üzerine bakınız. Serin ve kuru bir yerde saklayınız.   Royal Canin Turkey Evcil Hayvan Ürünleri Ticaret Limited Şirketi tarafından ithal edilmiştir.

Besleme Kılavuzu

Kedinin kilosu

Yaş mamayla beslenme

Karışık beslenme

3 kg

2+1/2 poşeti

1 poşet + 28 g

4 kg

3 poşeti

1 poşet + 39 g

5 kg

3+1/2 poşeti

1 poşet + 48 g

6 kg

4 poşeti

1 poşet + 58 g

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR